az-ubytovani.info *** ubytovanie Areal Pristav ubytovanie Sobesovice

*** ubytovanie Areal Pristav ubytovanie Sobesovice

ubytovanie Sobesovice Areal Pristav

Areál Prístav ponúka ubytovanie v príjemnej lokalite plnej zelene, v tesnej blízkosti Žermanickej priehrady s výhľadom na Lysú horu a okolité vrcholky Beskýd. Ubytovanie je v dvoch penziónoch Bessy a Monti s celkovou kapacitou 35 lôžok (5 izieb je možných s prístelkou).

Areál Prístav je vhodný aj pre organizovanie najrôznejších spoločenských udalostí ako sú svadby, firemné večierky či rodinné oslavy.

Sobešovice Žermanická priehrada ubytovanie
Pension Bessy sa obsadzuje ako prvý a má k dispozícii 2-4 lôžkové izby a štúdiá s vlastným sociálnym zariadením, TV. Štúdiá sú vybavené kuchynským kútom a chladničkou, rýchlovarná kanvica, dvojplatničkový varič, riad.
Učebňa - klubovňa s TV, Sat, flipchart, tabuľa, dataprojektor, cofeebreaky.
Wellness v penzióne Bessy ponúka saunu, ochladzovací bazénik, vírivú vaňu pre 8 osôb, parnú kúpeľ, masážne miestnosti (masáže na objednanie).

Pension Monti: 2 lôžkové izby s možnosťou prístelky, s vlastným sociálnym zariadením, kapacita 18 lôžok a 2 prístelky. Izby sú dvoch kategórií A a B. Izby kategórie B neprešli rekonštrukciou a sú ponúkané za nižšiu cenu. Stravovanie prebieha v penzióne Bessy (20 m) a klienti môžu využiť wellnessu penziónu Bessy.

Sobešovice Areál Prístav gastronómia
V priestoroch areálu je mimo bežných gastronomických činností, rautov, banketov, osláv a iných spoločenských udalostí možné organizovať tiež vonkajšie záhradné slávnosti, zabíjačkové či iné kulinárske hody, oslavy vína, grilovacie párty, priateľská posedenie pri ohni a ďalšie akcie. Catering pre semináre či iné podujatia, rokovania v učebniach zaistený podľa priania a požiadaviek.

Stravovanie v dobe ubytovania
Polpenzia pre ubytovaných hostí: raňajky v čase od 7.30 - 9.00 hod sú podávané formou bufeta, večere v čase od 18.00 - 19.00 hod. V prípade menšieho počtu ako 8 klientov sú raňajky podávané formou rozšírené kontitentálne raňajky.

Koliba Bessy a záhradná pizzeria
Štýlová Koliba s otvoreným ohniskom pre špeciality je príjemným miestom na posedenie s cimbálovkou či známymi Bielymi kamzíky. Kapacita 70 miest, bowling 2 dráhy - vhodné aj pre deti. Záhradná terasa so 100 miestami je prepojená s kolibou a slúži pre bežnú prevádzku. Pri firemných akciách a súťažiach možno terasu uzavrieť a realizovať rauty, gastronomické prezentácie.

Vínna pivnica
Štýlové prostredie vínnej pivnice možno využiť pre organizovanie ochutnávok do 35 osôb. S posedením na terase pre ďalších 40 osôb je tiež vhodným miestom pre uzavreté spoločnosti.

Dovolenka na Žermanickej priehrade Soběšovice Areál Prístav
Areál Prístav v Sobešoviciach na Žermanickej priehrade ponúka nielen športové vyžitie, ale aj množstvo rekreačných aktivít. Areál zaručuje vyžitie pre všetky vekové kategórie, pri dobrom aj zlom počasí. Svojou komplexnosťou spolu s ďalšou ponukou patrí areál medzi výnimočné v regióne.

Sauna a zapožičanie bicyklov na týždenných pobytoch ZADARMO! Pes alebo mačka na izbe - za poplatok. Parkovanie zdarma, zľava na športoviská. Multifunkčný kurt - tenis, florbal, nohejbal - k dispozícii vystrelovač loptičiek pre tenis. Beach volejbalový kurt s tribúnami pre 300 osôb. Kanoe a vodné bicykle. Detský kútik, skákacie topánky, požičovňa bicyklov pre ubytovaných v priebehu letných mesiacov - v blízkom okolí sú stovky kilometrov cyklotrás. Beskydy len 15 km. Jazdectvo v neďalekom NEWPORT ranči Dolné Domaslavice. A mnoho ďalších aktivít.

ubytovanie Sobesovice Areal Pristav - Pri hotely je vlastné parkoviskoubytovanie Sobesovice Areal Pristav - hotel má reštauráciuubytovanie Sobesovice Areal Pristav - hotel má vináreňubytovanie Sobesovice Areal Pristav - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýubytovanie Sobesovice Areal Pristav - k dispozícii letná terasaubytovanie Sobesovice Areal Pristav - tenis - v blízkosti hotelaubytovanie Sobesovice Areal Pristav - Iybz sú vybavené televízoromubytovanie Sobesovice Areal Pristav - Izby s vlastnou kúpelkouubytovanie Sobesovice Areal Pristav - Izby s vlastnou toaletou